Кошик
219 відгуків
+380660780048

ТМ " Malik Group "

ТМ " Malik Group "

Наша компанія займається комплексним постачанням сировиною для харчової промисловості виробничих підприємств. Наші клієнти — підприємства хлібобулочного, м'ясопереробного та кондитерського виробництва та харчової промисловості.

 

Сировину для кондитерського виробництва

Ми пропонуємо натуральне харчове сировину для кондитерського виробництва та харчової промисловості, виготовлення м'ясних і хлібобулочних виробів, дієтичні добавки, харчові добавки для спортсменів. Вся продукція від провідних виробників у цій сфері!

Застосування нашої продукції забезпечує підприємству:

-схоронність виробів при сучасних методах ведення торгівлі, що включають перевезення на тривалий термін;

-відповідність вимогам сучасного споживача до якості виробів при збереженні їх доступною вартості;

-можливість створення нових видів продуктів;

-можливість створення нових і вдосконалення традиційних технологій виробництва.

 

Сировина для м'ясної промисловості

Ми забезпечуємо наших партнерів натуральним якісною сировиною та інгредієнтами. Тільки якісну сировину для м'ясної промисловості та кондитерського виробництва.

У нас великий вибір продукції для м'ясопереробних, кондитерських і хлібобулочних виробництв: соєвий ізолят, яєчний порошок, сухе молоко, суха сироватка, альбумін, цукрова пудра, рисове борошно, а також інша харчова сировина.

Ми пропонуємо якісні харчові інгредієнти для виготовлення ковбасних виробів, рубаних напівфабрикатів, м'ясних хлібів, хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів, супів, молочних продуктів, а також дитячого і дієтичного харчування.

Крім поставок сировини для виробничих підприємств харчової промисловості, ми пропонуємо також харчові добавки для спортсменів: кератин, мальтодекстрин, казеїн, ізолят соєвого білка, альбумін і концентратів сироваткового білка різного виробництва.

Кератин, сироватковий білок, альбумін, соєвий ізолят і казеїн застосовуються спортсменами для збільшення ефективності тренувань, швидкого нарощування м'язової маси, швидкого відновлення після занять, а також для зменшення відчуття голоду і швидкого спалювання жирової маси. Ці харчові добавки часто вживаються спортсменами при заняттях бодібілдінгом і з вільними вагами.

Про компанію

Ми — молода, але стрімко розвивається. Стрімко зростаючий обсяг продажів і обхват частки ринку ясно показують нашу успішний розвиток.

Наші переваги — це актуальні ціни, широкий асортимент і висока якість сировини.

Ми є прямим постачальником за деякими видами продукції, а також самі виробляємо цукрову пудру, що найкращим чином впливає на формування ціни.

 

Сировина для харчової промисловості

Ми продаємо тільки натуральна сировина для харчової промисловості!

Хлібобулочним і м'ясопереробним заводів і комбінатів, підприємств харчової промисловості та підприємствам кондитерського виробництва ми пропонуємо харчове сировину за прийнятними цінами, що допомагає знизити собівартість кінцевої продукції.

Спортсменам, ми пропонуємо якісний креатин за помірними цінами.

Про замовлення і доставку

Замовити товар можна за телефоном або на сайті.

Оплата товару будь-яким зручним способом. Для підприємств — можливість відстрочки платежу.

Ми надаємо 100% повернення при постачанні неякісного товару (але у нас поки не було жодного прецеденту).

Доставка по всім регіонам України.

Є питання — телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Ми з радістю надамо Вам компетентну консультацію і допоможемо оформити замовлення. Довіртеся професіоналам!

Вітрина